KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528317
nr 1552 8317
Oidentifierad konstnär. Signerad. Hav. Olja på duk, 40x49 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:02:25
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)